0800331023

Курс долара до рублю в Вінниці на сьогодні

USD/RUB
 •  

Конвертація валюти - одна з найпопулярніших фіноперацій в українців, але вона завжди пов'язана з ризиком зазнати збитків. Наприклад, на момент її здійснення курс долара до рубля може різко просісти, можна помилитися у виборі організації, що надає послугу купівлі-продажу ВКВ або потрапити на шахраїв. Щоб убезпечити себе від таких неприємностей, слід розібратися в умовах формування котирувань і дотримуватися правил, що захищають від протиправних дій з боку несумлінних співробітників фінустанов.

Аспекти, що впливають на стабільність курсу валют долар рубль

Ціна долара до рубля - величина нестабільна і може змінюватися під впливом цілої низки економічних, суспільно-політичних і навіть психологічних чинників. Девальвацію, наприклад, провокують такі процеси:

 • готівкова і безготівкова емісія, що проводиться без урахування реальних мікро- та макроекономічних показників;
 • різке збільшення імпорту, яке призводить до відтоку іноземної валюти, падіння курсу валют долар-рубль і інших валютних пар;
 • валютні інтервенції які провокують ослаблення нацвалюти;
 • тісна залежність бюджету від сировинного джерела доходів.

Крім цього, дестабілізують співвідношення рубля до долару економічні та суспільно-політичні кризи, участь збройних сил в міжнародних війнах, наявність внутрішніх конфліктних вогнищ, усунення наслідків стихійних лих, недостовірне фінансове прогнозування, великий обсяг спекулятивних фіноперацій, недовіра населення до напрямку розвитку, яке обрало керівництво країни.

Типи держрегулювання курсу долара до рубля

Також на котирвуання значно впливає те, наскільки країна готова влиати на їх розвиток. Існує кілька типів регуляторів, і в залежності від того, який з них застосовується, курс долара до рубля може носити такий характер:

 1. Плаваючий. Він визначається виключно ринковими законами, а уряд і Нацбанк не втручається в його формування.
 2. Керованно-плаваючий. Якщо Мінфін і інше керівництво країни вибрали саме цю стратегію, то вони частково керують курсом рубля до долара, задаючи межі так званого валютного коридору. У разі виходу ціни за ці рамки, Нацбанк вживає заходів коригування.
 3. Фіксований. Він утворюється при виборі найжорсткішого способу управління, при якому статичний крос курс рубль долар насильно утримується шляхом прив'язки його до валютного кошика і золото-валютних запасів.

Умови відкритої ринкової економіки унеможливлюють одночасний контроль інфляційних темпів і балансу котирувань, тому Кабінетом міністрів було прийнято рішення про таргетування інфляції. В результаті впровадження такої грошово-кредитної політики крос курс долар рубль був відпущений у «вільне плавання» і тепер підпорядковується виключно ринковим принципам, головний з яких - паритет попиту і пропозицій.

Де можна здійснити переклад доларів в рублі?

Офіційно обміняти долари на рублі можливо в банку або в сертифікованому обміннику. Однак, звертаючись в банківську структуру, можна зіткнутися з проблемою нестачі або відсутності купюр. Тому краще відразу знайти ліцензований обмінник, який відповідає наступним критеріям:

 • обмінка публікує актуальний курс долара до рубля на сьогодні і своєчасно оновлює дані, якщо фінансово-валютна ситуація змінюється;
 • офіси обладнані всією необхідною технікою для комфортного, швидкого і безпечного проведення операцій: лічильником банкнот, апаратами перевірки автентичності долара, рубля і інших держзнаків, а також камерами відеоспостереження, розташованими як в приміщенні, так і за його межами;
 • організація має і не приховує юридичні документи, що дозволяють їй працювати в цій сфері;
 • фірма змінює не тільки USD to RUB і RUB to USD, але і працює з великим асортиментом ВКВ;
 • обмінник має достатній стаж, поширену мережу філій і сайт в інтернеті.

Правила безпеки при обміні гривні, долара, рубля і інший інвалюти

Вигідний і безпечний переказ доларів в рублі можливий тільки в тому випадку, якщо він виконується з дотриманням важливих інструкцій, що нівелюють вплив людського фактору. По-перше, необхідно попередньо уточнювати коефіцієнт, за яким буде проводитися переклад рублів в долари, розмір комісійного збору та точну суму, одержувану на руки після конвертації. По-друге, після отримання готівки слід відразу ж перевірити лоток для грошей і переконатися, що там не залишилося банкнот. Після цього потрібно перерахувати купюри на очах у співробітника обмінного пункту. Чек, довідку або будь-який інший документ, що підтверджує обмін долар-рубль або рубль-долар, варто зберегти.