0800331023

Курс польського злотого до гривні в Вінниці на сьогодні

PLN/UAH
  •  

Світ розвивається стрімко, кордони стають прозорими. Можна вільно їздити за кордон не тільки в відпустку, а й на заробітки. Польща - наш найближчий сусід. Там є на що подивитися в якості туриста. Можливість заробити також привертає в країну безліAч українців. Після повернення на Батьківщину перевести злоті в гривні необхідно і мандрівникові, і тому, хто співпрацює з польськими роботодавцями. Щоб провести обмін з максимальною вигодою, потрібно вибрати момент, коли курс злотого до гривні є оптимальним. Потім слід визначитися зі способом переводу польської валюти у вітчизняну. Можливості безготівкового або фізичного обміну іноземної валюти є не тільки в гстолиці. Жителі і гості Вінниці також можуть провести будь-яку валютну операцію, головне − визначитися зі способом продажу інвалюти.

Способи перекладу злотих в гривні в Вінниці

Перевести злоті в гривні можна по-різному. Безготівкові розрахунки популярні серед наших співвітчизників. Електронні гроші та банківські картки стали для багатьох улюбленим засобом платежу. Якщо ви користуєтеся цими інструментами, зверніться до наших партнерів - на сайт obmenat.com. Існує безліч ресурсів, на які можна перерахувати інвалюту за вигідним курсом злотого до гривні: Приватбанк, Райффайзен, інші банківські карти, а також різні платіжні системи.

Якщо потрібно отримати готівку, можна піти в банк, але більшість з них не можуть запропонувати відповідних умов обміну. Непривабливий курс гривні до злотого, завищені комісії, а також незручний графік роботи - основні мінуси обміну готівки в кредитних установах.

Не радимо розглядати варіант співпраці з нелегальним бізнесом. Зазвичай представники цього сектора «чорного ринку» пропонують найвищий курс злотого до гривні, розраховуючи на швидкий заробіток. Однак мати з ними справу небезпечно ні з фінансової точки зору, ні в плані особистої безпеки.

Кращим вибором для охочого провести операції з валютою є обмінний пункт. На валютному ринку Вінниці можна знайти безліч подібних організацій. Щоб зробити правильний вибір, необхідно враховувати ряд факторів.

Вибираємо обмінник, щоб перевести злоті в гривні

Розглянемо, за якими параметрами слід вибирати обмінний пункт.

  1. Максимальний курс злотих до гривні, відсутність прихованих комісій. Трапляється, що при зверненні в обмінник клієнти стикаються з недобросовісною тарифною політикою. Про додаткові стягнення найчастіше вони дізнаються у касового віконця, перераховуючи гривневу готівку. Ми відрізняємося від конкурентів більш вигідним курсовим пропозицією. Ситуація з утриманням якихось додаткових внесків виключена.
  2. Надійність. Валютний ринок розширюється, з’являється все більше обмінників. Тому те, що обмінний пункт існує не перший рік, є вагомим аргументом на його користь. Мережа наших пунктів зарекомендувала себе як партнер, на якого можна покластися.
  3. Комфортний сервіс і додаткові можливості. Обдзвонювати обмінні пункти люблять не всі, тому добре, коли організація присутня в соцмережах, а також має власний сайт. У нас ви можете спостерігати, як змінюється курс польського злотого до гривні в режимі реального часу. Динаміка співвідношення валютної пари за тиждень також доступна на головній сторінці сайту. Щоб відстежувати курс злотого до гривні на сьогодні, можна підписатися на нашу поштову розсилку. Вкажіть електронну пошту, виберіть найменування валют і напрямок обміну, який вас цікавить: продаж або купівля. Так ви будете оперативно дізнаватися про останні зміни.
  4. Зручне розташування і відповідний режим роботи. До нашого офісу можна швидко дістатися з будь-якого району Вінниці. Щоденна робота дозволяє провести обмінні операції в будь-який зручний момент.
  5. Безпека. Захищати вас особисто і ваші фінанси повинна сучасна система. У нашому офісі є спеціально обладнане приміщення, яке дозволить вам комфортно провести операції з будь-якою сумою. Персональні дані та деталі перекладів не підлягають розголошенню.

Як у нас перевести злоті в гривні з максимальною вигодою?

Іноді буває, що співвідношення польської валюти до української «плаває», змінюється кілька разів на день. У підсумку поки ви дістанетеся до офісу, умови переведення зміняться, а ви втратите і час, і частину грошей.

Ми пропонуємо нашим клієнтам можливість зафіксувати курс валют злотий до гривні в певний момент. Для цього треба залишити попередню заявку на сайті. Вибравши переклад «PLN to UAH» або «UAH to PLN», внесіть відомості. На 1 годину умови залишаться незмінними. За цей час можна доїхати до офісу у Вінниці для отримання готівки. Гривнева сума буде повністю відповідати тій, яка була вказана при заповненні заявки.