Курс євро до долару в Вінниці на сьогодні

Українці традиційно вважають американську валюту надійним капіталовкладенням і звикли зберігати свої заощадження саме в цих купюрах. Але з введенням безвізового режиму зростає популярність і європейських грошей, тому число жителів нашої країни, яких цікавить курс євро до долара, також збільшується з кожним роком. Щоб обмінювати ВКВ з вигодою, слід навчитися визначати найбільш підходящий для цього момент. Зробити це буде легше, якщо ознайомитися з азами формування котирувань.

Причини, що викликають коливання курсу євро до долара

Вартість грошових знаків однієї країни, виражена в грошових одиницях іншої, формується по головному ринковим принципом - паритет попиту і пропозиції. Крім того, співвідношення долара до євро залежить і від інших факторів, в числі яких:

 • реальні мікро- і макроекономічні показники;
 • темпи інфляції;
 • зміни процентних ставок;
 • купівельна спроможність держзнаків;
 • тип держрегулювання курсу євро до долара на сьогодні, який вибрав уряд і дотримується Нацбанк;
 • стан платіжного балансу і політика держави в сфері регулювання його складових частин;
 • активність на фондових біржах і на ринках цінних паперів, дорогоцінних металів, енергоресурсів.

Також на крос курс євро до долара можуть впливати суспільно-політична обстановка, кількість спекулятивних операцій, неточне прогнозування і штучне нагнітання ажіотажу, участь держави у війнах, наявність внутрішніх вогнищ напруги, криз, збройного протистояння і наслідки стихійних лих.

Що таке обмін по крос курсу євро до долара?

Дана фіноперації передбачає конвертацію інвалюти без участі в ній національної. Іншими словами, змінюються eur to usd і usd to eur без попереднього перекладу купюр в українську гривню. В такому випадку вдається уникнути подвійної комісії. Далеко не всі організації, що займаються купівлею-продажем ВКВ, надають цю послугу, оскільки втрачають на кожній такій угоді додатковий прибуток. Виняток становлять ті сертифіковані обмінники, які ведуть конкурентну боротьбу за нових клієнтів і прагнуть залучити їх розширеним функціоналом.

Де можна здійснити обмін долара на євро?

Зробити обмін долара на євро можливо в державному або приватному комерційному банку, в ліцензованому обмінному пункті і у приватних осіб - перекупників. Щоб вибрати найбільш підходящий варіант, слід детально розглянути кожен. Звертатися до спекулянтів не варто, оскільки їх діяльність переслідується за законом, а за її здійснення присуджується штраф. До того ж, на практиці «міняйли» нерідко вдаються до шахрайських схем: демпінгують, недодають купюри або підсовують фальшиві. Але довести їх провину, щоб притягнути до відповідальності, вкрай складно. Саме тому, навіть якщо крос курс євро долар чорний ринок занадто привабливий, спокушатися на це дуже небезпечно.

При зверненні в традиційні банківські структури існує висока ймовірність нестачі необхідної суми іноземної валюти або її повної відсутності. Навіть якщо гроші є в касі, то при обміні євро на долари доведеться пред'являти паспорт і, можливо, повідомляти додаткову особисту інформацію. Щоб уникнути цих складнощів, слід пошукати надійну обмінку.

Як визначити благонадійність обмінника?

Про те, що в обраному обмінному пункті, можна вигідно і безпечно конвертувати валюту, зазвичай говорять наступні ознаки:

 1. Достатній стаж роботи на ринку фінпослуг. Якщо фірма існує зовсім недавно, то є ризик потрапити на контору-одноденку, яка створена спеціально для реалізації афер.
 2. Актуальні котирування євро долар і інших валютних пар.
 3. Відсутність прихованого комісійного збору.
 4. Широкий асортимент ВКВ.
 5. Забезпечення безпеки за допомогою камер відеофіксації, встановлених як в самому приміщенні, так і біля нього.
 6. Знаходження у відкритому доступі роздільної юридичної документації. Кожен, хто бажає перевести євро в долари, повинен мати можливість ознайомитися з офіційними документами.
 7. Наявність веб-сторінки, на якій публікується важлива для користувачів інформація.
 8. Поширена мережа філій в масштабах одного міста і всієї країни.

Де безпечно купити євро за долари у Вінниці?

Щоб швидко і безпечно купити євро за долари, не потрібно заходити в обмінники по всьому місту в пошуках гарного курсу, а досить відвідати наш сайт. Там регулярно оновлюються котирування, і можна відстежити їх динаміку, а також замовити сповіщення при зміні ситуації, що приходить на електронну пошту. Також на сторінці можна скористатися онлайн-калькулятором, дізнатися адресу, графік роботи і контактний телефон найближчого відділення, де можна перевести долари в євро і попередньо забронювати потрібну суму.