0800331023

Курс євро до гривні в Вінниці на сьогодні

EUR/UAH
 •  

Після введення безвізового режиму популярність європейської валюти в нашій країні значно зросла. Кількість людей, яких цікавить курс євро до гривні, різко збільшується з кожним роком. Одні українці користуються безвізом, як туристи, а інші - для додаткового заробітку за межами батьківщини. Для обох категорій злободенним є питання обміну грошей. Щоб завжди залишатися в профіті після цієї процедури, потрібно навчитися аналізувати стан фінансового ринку, виявляти його тенденції для визначення кращого моменту для конвертації.

Процеси, що викликають коливання курсу валют євро гривня

Вартість грошових одиниць Євросоюзу, виражена національними держзнаками, а, простіше кажучи, - курс валют євро гривня залежить від безлічі нюансів. Нацвалюта, наприклад, девальвує з таких причин:

 • стагнація і занепад економіки;
 • стрімкі темпи інфляції;
 • емісія, або додатковий випуск банкнот, непідкріплений реальним зростанням економічних показників;
 • валютна інтервенція;
 • збільшення обсягу імпорту;
 • несприятливий інвестиційний клімат;
 • залежність економіки від зовнішніх джерел фінансування;
 • дестабілізація суспільно-політичної обстановки.

Позитивно на курс євро в банках України впливають стабільна політична ситуація, збільшення ВВП і обсягів виробництва, прихід інвесторів з довгостроковими проектами, висока активність держави на біржах цінних паперів, дорогоцінних металів, енергоресурсів.

Де можна відстежити динаміку курсу євро до гривні?

Подивитися актуальні котирування можливо на сайті НБУ. Там кілька разів на день оновлюється інформація, тому дуже добре видно динаміку курсу євро до гривні та інших валютних пар. Також моніторити стан фінринку можна на сайтах-агрегаторах, веб-сторінках великих банків і ліцензованих обмінників або безпосередньо у відділеннях офіційних структур, що займаються купівлею-продажем грошових знаків. Якщо знати фактори-подразники, які дестабілізують фінринок, і стежити протягом тривалого часу за зміною показників, то можна легко скласти прогноз євро долар на найближчі дні.

Доступні варіанти обміну EUR to UAH і UAH to EUR

Обміняти ВКВ можна в банку, в обміннику або у приватних осіб. Останній спосіб не варто навіть розглядати, оскільки він протизаконний і пов'язаний з високим ризиком обману. Спекулянти, бажаючи витягти максимум вигоди з кожної угоди, дозволяють собі маніпулювати цифрами, недодавати купюри або підсовувати фальшиві банкноти. Саме тому не слід звертатися до перекупників, навіть якщо курс валют євро чорний ринок є досить привабливим.

При відвідуванні традиційних банківських структур часто можна зіткнутися з нестачею або відсутністю грошових одиниць, а також з необхідністю пред'являти паспорт. Але якщо звернутися до сертифікованої обмінки, щоб перевести євро в гривні, то таких проблем не виникає.

Актуальний курс євро до гривні і інші ознаки благонадійності обмінника

Про надійність обмінного пункту свідчать такі критерії:

 • досить тривале функціонування на ринку подібних послуг. Нерідко в періоди ажіотажу створюються фірми-одноденки, які змінюють EUR to UAH і UAH to EUR за завищеними цифрами;
 • наявність позитивних клієнтських відгуків і оперативна реакція адміністрації на негативні відгуки;
 • відкритий доступ до роздільної юридичної документації;
 • безпека, яка забезпечується камерами відеоспостереження, встановленими безпосередньо в обмінниках і поблизу нього;
 • гарантія захисту персональних даних і конфіденційності угод;
 • своєчасне оновлення курсу євро до гривні та інших котирувань;
 • широкий спектр послуг та великий асортимент ВКВ;
 • поширена мережа філій в межах одного міста і всієї країни;
 • наявність сайту, на якому публікується вся важлива для клієнтів інформація.

Як легко і безпечно перевести євро в гривні?

Для здійснення вигідного обміну варто скористатися послугами нашого обмінника. Крім того, що наша організація відповідає всім критеріям, вона також має ряд переваг. Ми постійно стежимо за котируваннями і своєчасно оновлюємо їх як на сайті, так і в відділеннях, тому перевести євро в гривні у нас можливо за реальним коефіцієнтом. Ми не допускаємо штучних маніпуляцій з цифрами і не нараховуємо прихований комісійний збір, оскільки піклуємося про свою репутацію і про кожного клієнта.

Відвідувачам нашого сайту доступний додатковий функціонал. Йдеться про підписку на повідомлення про зміни даних, онлайн-калькулятор і бронювання необхідної суми ВКВ. Також на веб-сторінці можна дізнатися адресу, графік роботи і контактні засоби зв'язку відділень, де можна купити євро в Вінниці та в інших українських обласних центрах.